KSIĘGA GOŚCI

Dodaj nowe ogłoszenie

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
51 wpisów.
Sławomir ze Szczecina napisał/a 8 czerwca 2020 o 02:36:
Pragnę prosić Jezusa Chrystusa o błogosławieństwo dla pasjonisty Krzysztofa Zygmunta, którego poznałem w Zamościu kiedy byliśmy obaj w wojsku. W tym momencie jestem gościem jedynie na Waszej stronie ale w lipcu podczas mojego urlopu zamierzam razem z żoną odwiedzić Wasze sanktuarium. Niech Jezus Chrystus, który wypełnił wolę Ojca aż do śmierci prowadzi Krzysztofa ku życiu wiecznemu.
W tym momencie jestem gościem jedynie na Waszej stronie ale w lipcu podczas mojego urlopu zamierzam razem z żoną odwiedzić Wasze sanktuarium.
Niech Jezus Chrystus, który wypełnił wolę Ojca aż do śmierci prowadzi Krzysztofa ku życiu wiecznemu.
mama napisał/a 26 lipca 2019 o 05:37:
Proszę o błogosławieństwo, radość życia, pracę i miłość prawdziwą i wzajemną dla Konrada. Ze wszystkich sił proszą rodzice Joanna i Krzysztof z Krakowa
Georg Lubecki napisał/a 2 maja 2019 o 18:44:
Pozdrowienia z Regensburga dla wspólnoty OO. Pasjonistów. Pan Ukrzyżowany, który zmartwychwstał prawdziwie, niechaj błogosławi całej wspólnocie. Radości i pokoju życzę wszystkim Pasjonistom w Przasnyszu. Z Regesburga w Bawarii, która pierwszego maja czci Matkę Bożą Krolową Bawarii.

Z Regesburga w Bawarii, która pierwszego maja czci Matkę Bożą Krolową Bawarii.
Hajduczek napisał/a 11 kwietnia 2018 o 18:25:
Przepiękna uroczystość z okazji 50-lecia święceń kapłańskich Ojca Władysława! Bardzo poruszyły mnie słowa Ojca jubilata na sam koniec Mszy. To rzeczywiście było z góry zapisane, żeby został kapłanem. Chciałbym przeczytać jego wspomnienie o matce, o którym mówił, ale nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli dobrze zapamiętałem tytuł, to brzmiał on "Kurpianka w zmowie z Ukrzyżowanym". Ojciec Prowincjał również pięknie mówił o posłudze Ojca Władysława. Dostojny Jubilacie, życzę Ci z całego serca kolejnych 50 lat! Uwielbiam Twoje kazania, zawsze mnie poruszają, wprawiają w nostalgię i zmuszają do myślenia. Jesteś wspaniałym kaznodzieją, dziękuję. Słowa podziękowania należą się również temu, który - jak to określił O. Władysław - zrobił ten cały raban - Ojcu Wiesławowi. I był raban.. Przyszło wielu parafian, były momenty naprawdę wzruszające. Jak to określił Ojciec Jubilat "No i masz przeor co chciałeś!" Szczęść Boże Ojcze Władysławie!
- Hajduczek
Rafał napisał/a 2 kwietnia 2018 o 15:40:
Ojcze Władysławie! Zdrowia, wszystkiego dobrego i wielu łask od Miłosiernego Boga! Pamiętam w modlitwie.
Smutny napisał/a 4 lutego 2018 o 08:19:
Wieczny odpoczynek racz Ojcu Bogdanowi dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Żegnaj Ojcze Bogdanie, dziękuję za Chrzest i Pierwszą Komunię Świętą. RiP+
Żegnaj Ojcze Bogdanie, dziękuję za Chrzest i Pierwszą Komunię Świętą.
RiP+
Mariusz napisał/a 14 listopada 2017 o 22:06:
W intencji nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z góry Gargano, w Sanktuarium Ojców Pasjonistów w Przasnyszu: "Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen". + Mariusz Dominik

Mariusz Dominik
Barbara napisał/a 10 października 2017 o 13:47:
Szczęść Boże Jutro, tj. 11 października mija pięć lat od śmierci Pasjonisty Ojca Czesława Dudy misjonarza w Kongo, który życie zakonne i służbę Bogu rozpoczynał właśnie w Zgromadzeniu Ojców Pasjonistów w Przasnyszu. Bardzo proszę o wspomnienie Go i polecenie Dobremu i Miłosiernemu Bogu w modlitwie.
Szczęść Boże
Piotr napisał/a 2 maja 2017 o 07:37:
Szczęść Boże Ojcom Pasjonistom. Często zaglądam na stronę internetową kiedy nie usłyszę ogłoszeń parafialnych. Przydałyby się zdjęcia Ojców w zakładce "Wspólnota" Nie znam osobiście, a chciałbym poznać chociaż z widzenia. Pozdrawiam!
Jerzy z Regensburga napisał/a 29 stycznia 2017 o 18:28:
Pozdrawiam wszystkich pasjonistów w Przasnyszu, gdzie przed laty (lata 1972-73, a potem 1979-80) pracowałem, Niech służba Ukrzyżowanemu, który ukazuje miłość Boga do ludzi, będzie wam źródłem radości i pokoju, a Pan sprawi, ze wiara Wasza wzrasta wraz z latami, a gorliwość nie maleje. Niech żaden problem, słabość, choroba i zniechęceni nie zakłóci przekonania płynącego z wiary, ze On większy niż każda trudność i ta największa i mocny dać sile nie do przezwyciężenia. Specjalne pozdrowienia dla O. Bogdana Kołakowskiego. Szczęść Boże Paweł L