KSIĘGA GOŚCI

55 wpisów.
parafianin napisał/a 4 sierpnia 2013 o 11:50
Nowy proboszcz wydaje się być fajny, mądrze prawi, ładnie ubiera w słowa to, co chce przekazać. Jestem zadowolony. Wiadomo, że szkoda, że nie ma o. Przemka, ale ten będzie równie porządny - tak czuję.... Collapse
Protestuję napisał/a 30 lipca 2013 o 21:52
Czemu nam zabierają naszego proboszcza? Czemu musi tak być, że jak przyjdzie ktoś porządny, to za niedługo go przenoszą? ;/... Collapse
Andrzej napisał/a 28 marca 2013 o 16:40
Wielki Czwartek! Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia. Nie pozwalajcie nam zeskorupieć i zagubić się w tym niewiadomo gdzie pędzącym świecie pełnym ułudy. Bądźcie, więc dla nas przykładem, obdarzcie nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymujcie świętego gniewu, czasami nawet „rozdrapujcie nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości”. Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo.
Wielki Czwartek!
Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo.... Collapse
Radżi napisał/a 3 marca 2013 o 14:39
Wszelkich łask od Dobrego Pana w trzecią niedzielę Wielkiego Postu AD 2013...
Wszelkich łask od Dobrego Pana w trzecią niedzielę Wielkiego Postu AD 2013...... Collapse
Ewa napisał/a 11 lutego 2013 o 20:19
Najlepsze Sanktuarium jakie znam, czuje się tu jak w domu. Jestem dawną parafianką i bardzo mile wspominam tamtejszych OJCÓW PASJONISTÓW:)) POZDRAWIAM !... Collapse
Anna napisał/a 25 grudnia 2012 o 08:37
Wszystkim Ojcom oraz osobom duchownym życzę wielu błogosławieństw od Bożej Dzieciny, oraz wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości i aby Nowo narodzony Chrystus obudził w Was to, co jeszcze uśpione, a ożywił to, co być może martwe. Niech światło Jego Słowa rozjaśnia cienie i prowadzi Was przez życie do wieczności. Życzę wszystkim radosnych i pełnych wzajemnej miłości Świąt. Anna i Jarosław Krzyżanowscy z dziećmi

Anna i Jarosław Krzyżanowscy z dziećmi... Collapse
OoOoOoO napisał/a 24 grudnia 2012 o 22:10
Niech nowo narodzony Jezus Chrystus - nasz Zbawiciel pomnoży w Was, drodzy Ojcowie wiarę, nadzieję i miłość, św. Józef - oblubieniec Maryi opiekuje się i chroni Was przed pokusami tego świata, a Matka Boska - Maryja uprosi u swego Syna dla Was zdrowie, radość i pokój. Życzę, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyniosły głęboką, a zarazem radosną refleksję, wynikającą z faktu narodzenia się Zbawiciela. Niech Nowy Rok 2013 będzie obfity w łaski pochodzące od Boga i niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Szczęść Wam Boże!
Niech Nowy Rok 2013 będzie obfity w łaski pochodzące od Boga i niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Szczęść Wam Boże!... Collapse
Jan napisał/a 8 grudnia 2012 o 23:24
Dlaczego Wisła i Rawa publikuje fotografie zakonników a Przasnysz i Sadowie wstydzi się swoich. Rawianin.... Collapse
Małgosia napisał/a 4 grudnia 2012 o 23:55
Serdeczne pozdrowienia dla WSZYSTKICH Ojców Pasjonistów z Przasnysza. Piękne to Sanktuarium :)... Collapse
Krzysztof napisał/a 18 listopada 2012 o 11:59
Niepowtarzalny klimat naszego przasnyskiego Sanktuarium sprawia, że to miejsce działa jak magnez. Można tu spokojnie porozmawiać z Bogiem i Matką Boską Przasnyską. Przasnysz ma szczęście, że istnieje tu takie miejsce. Z Bogiem!
Z Bogiem!... Collapse