KSIĘGA GOŚCI

55 wpisów.
Łukasz napisał/a 4 lutego 2024 o 09:10
1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o Boże Błogosławieństwo w na lata… 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na... Dowiedz się więcej
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika, Adama, Wojtek – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.
13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej Trójcy oraz Matki Bożej.
14) Za instytucje państwowe, w tym Sąd Okręgowy i Rejonowy, aby uczciwie podeszły do rozpraw i materiałów dowodowych.
Amen... Collapse
Mama z Radomsko napisał/a 10 sierpnia 2023 o 16:14
Św. Gemmo uproś dla moich córek, mocna wiarę, miłość do Boga i ludzi, zdrowie.
Św. Gemmo uproś dla moich córek, mocna wiarę, miłość do Boga i ludzi, zdrowie.... Collapse
Piotr z Warszawa napisał/a 28 maja 2023 o 13:49
Serdeczne pozdrowienia i wdzięczna pamięć dla o. Przemysława (uczył mnie religii w I klasie) i o. Władyslawa (którego pamiętam jako prowincjała i kaznodzieję i dla dzieci, i dla dorosłych). RIP dla o. Czesława Buszty, który przygotowywał mnie do I komunii, o. Piotr Gryza (mojego katechety), o. Bogdana ("mojego" proboszcza), o. Krzysztofa i o. Zenona (mądrych spowiedników), brata Jerzego (dawnego zakrystiana, którego pogrzeb pamiętam). Księża mojego dzieciństwa.
Księża mojego dzieciństwa.... Collapse
Grzegorz z Jednorożec napisał/a 9 kwietnia 2021 o 13:41
Chciałbym żeby na stronie Sanktuarium Przasnysz była transmisja online
Chciałbym żeby na stronie Sanktuarium Przasnysz była transmisja online... Collapse
Sławomir ze Szczecina napisał/a 8 czerwca 2020 o 02:36
Pragnę prosić Jezusa Chrystusa o błogosławieństwo dla pasjonisty Krzysztofa Zygmunta, którego poznałem w Zamościu kiedy byliśmy obaj w wojsku. W tym momencie jestem gościem jedynie na Waszej stronie ale w lipcu podczas mojego urlopu zamierzam razem z żoną odwiedzić Wasze sanktuarium. Niech Jezus Chrystus, który wypełnił wolę Ojca aż do śmierci prowadzi Krzysztofa ku życiu wiecznemu.
W tym momencie jestem gościem jedynie na Waszej stronie ale w lipcu podczas mojego urlopu zamierzam razem z żoną odwiedzić Wasze sanktuarium.
Niech Jezus Chrystus, który wypełnił wolę Ojca aż do śmierci prowadzi Krzysztofa ku życiu wiecznemu.... Collapse
mama napisał/a 26 lipca 2019 o 05:37
Proszę o błogosławieństwo, radość życia, pracę i miłość prawdziwą i wzajemną dla Konrada. Ze wszystkich sił proszą rodzice Joanna i Krzysztof z Krakowa... Collapse
Georg Lubecki napisał/a 2 maja 2019 o 18:44
Pozdrowienia z Regensburga dla wspólnoty OO. Pasjonistów. Pan Ukrzyżowany, który zmartwychwstał prawdziwie, niechaj błogosławi całej wspólnocie. Radości i pokoju życzę wszystkim Pasjonistom w Przasnyszu. Z Regesburga w Bawarii, która pierwszego maja czci Matkę Bożą Krolową Bawarii.

Z Regesburga w Bawarii, która pierwszego maja czci Matkę Bożą Krolową Bawarii.... Collapse
Hajduczek napisał/a 11 kwietnia 2018 o 18:25
Przepiękna uroczystość z okazji 50-lecia święceń kapłańskich Ojca Władysława! Bardzo poruszyły mnie słowa Ojca jubilata na sam koniec Mszy. To rzeczywiście było z góry zapisane, żeby został kapłanem. Chciałbym przeczytać jego wspomnienie o matce, o którym mówił, ale nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli dobrze zapamiętałem tytuł, to brzmiał on "Kurpianka w zmowie z Ukrzyżowanym". Ojciec Prowincjał również pięknie mówił o posłudze Ojca Władysława. Dostojny Jubilacie, życzę Ci z całego serca kolejnych 50 lat! Uwielbiam Twoje kazania, zawsze mnie poruszają, wprawiają w nostalgię i zmuszają do myślenia. Jesteś wspaniałym kaznodzieją, dziękuję. Słowa podziękowania należą się również temu, który - jak to określił O. Władysław - zrobił ten cały raban - Ojcu Wiesławowi. I był raban.. Przyszło wielu parafian, były momenty naprawdę wzruszające. Jak to określił Ojciec Jubilat "No i masz przeor co chciałeś!" Szczęść Boże Ojcze Władysławie!
- Hajduczek... Collapse
Rafał napisał/a 2 kwietnia 2018 o 15:40
Ojcze Władysławie! Zdrowia, wszystkiego dobrego i wielu łask od Miłosiernego Boga! Pamiętam w modlitwie.... Collapse
Smutny napisał/a 4 lutego 2018 o 08:19
Wieczny odpoczynek racz Ojcu Bogdanowi dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Żegnaj Ojcze Bogdanie, dziękuję za Chrzest i Pierwszą Komunię Świętą. RiP+
Żegnaj Ojcze Bogdanie, dziękuję za Chrzest i Pierwszą Komunię Świętą.
RiP+... Collapse