MĘKA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA NIECH ZAWSZE BĘDZIE W SERCACH NASZYCH!

Cor
14 IX (poniedziałek) – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w naszym kościele o godzinie 18.30 uroczysta Msza Święta, w trakcie której klerycy pasjoniści będą składali śluby zakonne: nowicjusz Grzegorz Mossakowski złoży pierwsze śluby, kl. Jakub Barczentewicz CP ponowi śluby czasowe, natomiast kl. Radosław Mucha CP złoży śluby wieczyste.

15 IX (wtorek) – Święto Matki Bożej Bolesnej – głównej patronki Zgromadzenia Męki Pańskiej.

18 IX (piątek) – Święto św. Stanisława Kostki, patrona parafii. W tym dniu w nasze miasto nawiedzą symbole Światowych Dni Młodzieży – o godz. 15:00 w prarfii Chrystusa Zbawiciela, o godz. 16.00 w naszej parafii. Zapraszamy na wspólną modlitwę. Ok. 17.30 symbole zostaną przewiezione do parafii św. Wojciecha, gdzie po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert zespołu Jerozolima (na łączce przy kościele farnym), o 20.30 Droga Krzyżowa ulicami miasta a od 21.30 do 23.00 czuwanie z adoracją w kościele farnym.

19 IX (sobota) – pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa.