XXVII Niedziela Zwykła

dn. 2 października 2022 A.D.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie o godzinie 18.00.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek św. Franciszka, w środę św. Faustyny. w czwartek I czwartek miesiąca, różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci o 18.00, w piątek Matki Bożej Różańcowej a także I piątek miesiąca.
  3. W czwartek 6 października o godz 12.00 odbędzie się pogrzeb „Żołnierza Wyklętego” – Józefa Jankowskiego w Kościele Ojców Pasjonistów w Przasnyszu.
  4. W niedzielę 9 października po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do odnowy Sakramentu Chrztu św., natomiast po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. MIVA Polska oraz polscy misjonarze i misjonarki składają serdeczne podziękowanie za przekazane ofiary od Parafii na misyjne środki transportu w wysokości trzech tysięcy pięćset złotych.
  6. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności naszego parafianina; śp Jana Czarneckiego. W jego intencji oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych odmówmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.