IV NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 29 stycznia 2023 A.D.

1. W czwartek 26 stycznia zmarł zmarł o. Krzysztof Kot pasjonista Uroczystości pogrzebowe odbędą się w naszym kościele we wtorek 31 stycznia 2023. O godzinie 11.00 zostanie odmówiony różaniec w intencji Zmarłego, a po nim o godzinie 11.30 odprawiona zostanie Msza św., której będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp Mirosław Milewski.
  2. W czwartek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Msze Święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 18.30. W tym dniu obchodzony jest w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to również I czwartek miesiąca. Różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci o 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Okazja do spowiedzi na każdej Mszy św.
  4. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Serca NMP o godz. 8.30.
  5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Modlitwy dla Kół różańcowych po Mszy św. o godz. 11.30. Taca na remont kościoła i klasztoru.
  6. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. o. Krzysztofa Kota, śp. Krystynę Czaplicką i śp. Krystynę Kowalską. W ich intencji oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych odmówmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.