JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 17 czerwca 2018 A.D.

1. Dzisiaj odbywa si dobrowolna zbiórka do puszek na pomoc w ufundowaniu sztandaru dla Komendy Policji w Przasnyszu.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 13.00 odbędzie się koncert Ad Maiora natus sum, z racji Roku św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszamy!
  3. W dniach od 18 do 22 czerwca kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi.
  5. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
  6. W przyszłą niedzielę (24 czerwca) w Lesznie nie będzie Mszy Świętej o godzinie 10.00, będzie natomiast o godzinie 12.00, z racji poświęcenia pola.