DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 22 października 2017 A.D.

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się tydzień misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Pana Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Pana Boga nie poznały. W kruchcie jest zbierana puszka na misje.
  2. W imieniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję” zwracamy się o pomoc w ratowaniu przed zbrodnią aborcji nienarodzonych dzieci podejrzanych o niepełnosprawność lub chorobę. W naszej parafii jeszcze dzisiaj zbieramy podpisy po każdej Mszy Świętej.
  3. Dzisiaj o godz. 15.00 Godzina Chwały. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę w kalendarzu liturgicznym przypada uroczysta rocznica poświęcenia własnego kościoła dla wszystkich świątyń (poza katedrami), których data poświęcenia nie jest znana.
  5. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na Msze Święte listopadowe, na przypominki na przyszły rok oraz na Msze św. na przyszły rok.
  6. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności naszych parafian: śp. Krystynę Klama i śp. Rafała Makowskiego. W ich intencji oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych odmówmy: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.