SANKTUARIUM M. B. NIEPOKALANEJ PRZEWODNICZKI W PRZASNYSZU

Wspólnota

o. Wiesław Marek Wiśniewski CP

funkcja: przeor – proboszcz
rok ur. 1958
im. 7 czerwca
profesja zakonna – 4 kwietnia 1983 r.
święcenia kapłańskie – 8 grudnia 1986 r.

 

o. Jan Koziatek CP

funkcja: mistrz nowicjatu
rok ur. 1959
im. 24 czerwca
profesja zakonna – 28 października 1979 r.
święcenia kapłańskie – 8 grudnia 1986 r.

 

o. Krzysztof Kot CP

rok ur. 1929
im. 25 lipca
profesja zakonna – 4 września 1949 r.
święcenia kapłańskie – 31 października 1954 r.

 

o. Bogdan Kołakowski CP

rok ur. 1932
im. 9 października
profesja zakonna – 8 września 1953 r.
święcenia kapłańskie – 1 lutego 1959 r.

 

br. Jacek Reclaf CP

rok ur. 1935
im. 17 sierpnia
profesja zakonna – 12 kwietnia 1953 r.

 

o. Władysław Zyśk CP

rok ur. 1941
im. 27 czerwca
profesja zakonna – 29 września 1960 r.
święcenia kapłańskie – 31 marca 1968 r.

 

o. Przemysław Kulesik CP

rok ur. 1940
im. 30 października
profesja zakonna – 29 sierpnia 1967 r.
święcenia kapłańskie – 29 kwietnia 1973 r.

 

o. Piotr Sułkowski CP

rok ur. 1961
im. 29 czerwca
profesja zakonna – 31 grudnia 2002 r.
święcenia kapłańskie – 27 września 2005 r.

 

o. Jakub Gis CP

rok ur. 1988
im. 6 sierpnia
profesja zakonna – 15 września 2010 r.
święcenia kapłańskie – 24 maja 2014 r.

 

Nowicjat 2017/2018


Od lewej:
Maciej Duda, Mateusz Wasilewski, Przemysław Kozioł, Tomasz Nałęcz.