I Niedziela Wielkiego Postu

dn. 18 lutego 2024 A.D.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 – Godzina Chwały zapraszamy.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych.
    Drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 17:30,
    Koronka Do Matki Bożej Bolesnej w soboty o godz. 18:00,
    Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.00.
  3. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu (Modlitwa znajduje się przy krzyżu na posadce kościoła), oraz za udział w Drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie Gorzkich Zali oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji można uzyskać odpust zupełny.
  4. W przyszłą – drugą niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek zbieramy ofiary na dzieło pomocy misjom.
  5. Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów w naszym Sanktuarium rozpocznie się w środę 28 lutego Mszą św. o godz. 18.00, pod przewodnictwem ks. bp Romana Marcinkowskiego.
  6. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności naszego parafianina śp. Jacka Klusek. W jego intencji oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych odmówmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.