VI Niedziela Wielkanocna

dn. 5 maja 2024 A.D.

1. Przez te kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro przypada święto Apostołów Filipa i Jakuba, w środę Uroczystość św. Stanisława męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz 11.30 I Komunia św. dzieci z naszej parafii.
  4. Wspólnota Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza w każdy Pierwszy wtorek miesiąca na różaniec o 18.00 i Mszę św. o godz. 18.30.
  5. W tym tygodniu Pan powołał do wieczności nasze parafianki; śp. Marię Chełchowską i śp. Bogumiłę Obidzińską. W ich intencji oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych odmówmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.