SANKTUARIUM M. B. NIEPOKALANEJ PRZEWODNICZKI W PRZASNYSZU

KSIĘGA GOŚCI

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
57 wpisów.
MG napisał/a 27 grudnia 2014 o 20:17
Witam Drogich Ojców! Dziękuję za wstawienie zdjęć Boże Narodzenie 2014. Choć skromnie, ale Stajenka śliczna i wystrój Kościoła bardzo ładny. Serdecznie pozdrawiam Ojców i życzę wielu łask Bożych!
Witam Drogich Ojców! Dziękuję za wstawienie zdjęć Boże Narodzenie 2014. Choć skromnie, ale Stajenka śliczna i wystrój Kościoła bardzo ładny. Serdecznie pozdrawiam Ojców i życzę wielu łask Bożych!... Collapse
Anonim napisał/a 7 grudnia 2014 o 00:21
Wola Boża powinna być elementem własnym duszy, powietrzem, którym winna oddychać, szczęściem, do którego winna dążyć. - Św. Wincenty a Paolo. Prośbą kierowaną do każdego z nas od o.Wojciecha Kowalczyka CP była modlitwa nie o Jego powrót do zdrowia, lecz o wypełnienie się woli Bożej w Jego kapłańskim życiu. Cały trud, który idzie za tym ciężkim doświadczeniem, które Jezus postawił na Ojca Wojtka ścieżce jednoczy On z krzyżem Jezusa. Prośmy zatem, naszego Ojca, który jest w Niebie o siłę dla Ojca Wojciecha w niesieniu tego krzyża, wypełnienia się planu Bożego wobec Niego, a także prośmy o siłę ducha i ciała... Dowiedz się więcej
Wola Boża powinna być elementem własnym duszy, powietrzem, którym winna oddychać, szczęściem, do którego winna dążyć. - Św. Wincenty a Paolo.

Prośbą kierowaną do każdego z nas od o.Wojciecha Kowalczyka CP była modlitwa nie o Jego powrót do zdrowia, lecz o wypełnienie się woli Bożej w Jego kapłańskim życiu. Cały trud, który idzie za tym ciężkim doświadczeniem, które Jezus postawił na Ojca Wojtka ścieżce jednoczy On z krzyżem Jezusa. Prośmy zatem, naszego Ojca, który jest w Niebie o siłę dla Ojca Wojciecha w niesieniu tego krzyża, wypełnienia się planu Bożego wobec Niego, a także prośmy o siłę ducha i ciała dla Ojca.
Otaczajmy Go nieustannie modlitwą, gdyż ten pełen pokory i miłości dla Boga i każdego napotkanego człowieka kapłan jest wzorem wiernego kroczenia ścieżkami przykazań Pana, a także dziękujmy Bogu, że postawił nam wiernym Ojca Wojciecha w naszym życiu, w naszej parafii w 2010-2013 roku, gdzie wielu ludzi z Jego rąk i serca otrzymało ogrom pomocy i wsparcia duchowego, uśmiech, życzliwość i melodię ogromu modlitw niesionych za nas grzeszników do Najwyższego...
Ten kapłan zawsze pozostanie w naszych sercach!... Collapse
RVO napisał/a 29 listopada 2014 o 15:49
Boże, miej w opiece swojego sługę o. Wojciecha Kowalczyka i nie zabieraj go jeszcze z tego świata. Jest nam jeszcze potrzebny, prosze Cię Panie. Jednak nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie, bo powtarzając za św. Janem XXIII, "nie mam innej woli, jak tylko wolę Boga!"
Boże, miej w opiece swojego sługę o. Wojciecha Kowalczyka i nie zabieraj go jeszcze z tego świata. Jest nam jeszcze potrzebny, prosze Cię Panie. Jednak nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie, bo powtarzając za św. Janem XXIII, "nie mam innej woli, jak tylko wolę Boga!"... Collapse
Parafianie napisał/a 4 listopada 2014 o 15:59
Z okazji 60-lecia świeceń kapłańskich, życzę ojcu Krzysztofowi wszelkich łask od Boga. Zdrowia, szczęścia i opieki Matki Bożej na następne lata posługiwania Kościołowi i ludziom. Szczęść Ci Boże, Ojcze Krzysztofie!
Z okazji 60-lecia świeceń kapłańskich, życzę ojcu Krzysztofowi wszelkich łask od Boga. Zdrowia, szczęścia i opieki Matki Bożej na następne lata posługiwania Kościołowi i ludziom. Szczęść Ci Boże, Ojcze Krzysztofie!... Collapse
jaaaaa napisał/a 29 lipca 2014 o 11:49
Chciałem tylko powiedzieć, ze bardzo mi przykro, ze w parafii nie będzie już o. Grzegorza Słowikowskiego. Jednak życzę mu wielu obfitych łask i opieki Matki Bożej w nowej funkcji proboszcza parafii w Sadowiu. Szczęść Boże!
Chciałem tylko powiedzieć, ze bardzo mi przykro, ze w parafii nie będzie już o. Grzegorza Słowikowskiego. Jednak życzę mu wielu obfitych łask i opieki Matki Bożej w nowej funkcji proboszcza parafii w Sadowiu. Szczęść Boże!... Collapse
admin napisał/a 7 stycznia 2014 o 12:56
O aktualność ogłoszeń proszę dopytywać ojca Pawła W. (to on przesyła ogłoszenia do administratora strony).
O aktualność ogłoszeń proszę dopytywać ojca Pawła W. (to on przesyła ogłoszenia do administratora strony).... Collapse
Zuzanna napisał/a 7 stycznia 2014 o 12:47
Czy ogłoszenia będą zaktualizowane? Bo interesuje mnie rozkład kolędy w tym tygodniu.
Czy ogłoszenia będą zaktualizowane? Bo interesuje mnie rozkład kolędy w tym tygodniu.... Collapse
Pielgrzym napisał/a 16 października 2013 o 11:42
Bardzo bym był chętny (pewnie nie tylko ja), gdyby nasza parafia zorganizowała pielgrzymkę do Włoch na kanonizację Jana Pawła II. Może pomyślicie o tym, co drodzy ojcowie? :) pozdrawiam gorąco.
Bardzo bym był chętny (pewnie nie tylko ja), gdyby nasza parafia zorganizowała pielgrzymkę do Włoch na kanonizację Jana Pawła II. Może pomyślicie o tym, co drodzy ojcowie? :) pozdrawiam gorąco.... Collapse
qwerty napisał/a 29 sierpnia 2013 o 12:10
Mógłby ktoś się w końcu zająć tą stroną? Od odejścia o. Przemka ta strona nie jest aktualizowana. To on się nią zajmował? W dziale Parafia > Wspólnota stoi, że jest jeszcze o. Wojciech Kowalczyk CP, a nie ma o. Pawła Wójcika CP. Weźcie się za to. Przydałyby się też zdjęcia ojców, bo wygląda to tak, jakbyśmy się wstydzili swoich ojców...
Mógłby ktoś się w końcu zająć tą stroną? Od odejścia o. Przemka ta strona nie jest aktualizowana. To on się nią zajmował?
W dziale Parafia > Wspólnota stoi, że jest jeszcze o. Wojciech Kowalczyk CP, a nie ma o. Pawła Wójcika CP. Weźcie się za to. Przydałyby się też zdjęcia ojców, bo wygląda to tak, jakbyśmy się wstydzili swoich ojców...... Collapse
Mariusz napisał/a 20 sierpnia 2013 o 00:55
Ojciec Wojciech to prawdziwy Sługa Boży. Przykro mi i smutno, że już nie spotkam Ojca Wojciecha w Przasnyszu. Życzę wszystkiego dobrego w Łodzi Ojcze. Bardzo dużo zawdzięczam Ojcu Wojciechowi. Dzięki Niemu rozeznałem swoją drogę życiową, wróciłem do Kościoła i pokochałem Boga. Pokora, pokora i proste serce pełne Bożej Miłości, to główne cechy Ojca Wojciecha. Dzięki takim Kapłanom człowiek czuje i wie, że Jezus Chrystus jest z Nami w Kościele. Tyle razy widziałem w Ojcu Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa. Ojcze już na zawsze pozostaniesz w mym sercu. Mariusz
Ojciec Wojciech to prawdziwy Sługa Boży. Przykro mi i smutno, że już nie spotkam Ojca Wojciecha w Przasnyszu. Życzę wszystkiego dobrego w Łodzi Ojcze. Bardzo dużo zawdzięczam Ojcu Wojciechowi. Dzięki Niemu rozeznałem swoją drogę życiową, wróciłem do Kościoła i pokochałem Boga. Pokora, pokora i proste serce pełne Bożej Miłości, to główne cechy Ojca Wojciecha. Dzięki takim Kapłanom człowiek czuje i wie, że Jezus Chrystus jest z Nami w Kościele. Tyle razy widziałem w Ojcu Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa. Ojcze już na zawsze pozostaniesz w mym sercu. Mariusz... Collapse