KSIĘGA GOŚCI

55 wpisów.
Anonim napisał/a 24 października 2012 o 00:54
Wszystko na tej stronie ładnie, pięknie, ale fajnie by było, gdybyście wstawili tu fotki ojczulków. Da się załatwić? ;)... Collapse
Kamil napisał/a 23 września 2012 o 20:14
Przepięknie dziś było na obchodach 35-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Niepokalanej Przewodniczki z Przasnysza i 30-lecia istnienia parafii! ;)... Collapse
Ania napisał/a 28 lipca 2012 o 10:27
Dywan kwiatowy rewelacja - ma nie tylko piękno ale i serce! Podziękowania dla Pań, które go wykonały. Jestem bardzo mile urzeczona obrzędem błogosławieństwa pól. Wspaniała i piękna tradycja, w bardzo dobrym wydaniu. Boże błogosławieństwo wydaje owoce.
Boże błogosławieństwo wydaje owoce.... Collapse
parafianin napisał/a 2 lipca 2012 o 22:45
Serdeczne pozdrowienia dla Ojców Pasjonistów z Przasnysza!:)
Serdeczne pozdrowienia dla Ojców Pasjonistów z Przasnysza!:)... Collapse
kszynka.com napisał/a 8 czerwca 2012 o 00:50
Zapraszam do dodawania wpisów w Księdze Gości. Księga jest moderowana więc wpisy będą pojawiać się z pewnym opóźnieniem. Niestety jest to konieczne ze względu na wszelkiego rodzaju automaty spamujące, które potrafią zaśmiecić takie Księgi. pozdrawiam andrzej dąbrowski :-)
Zapraszam do dodawania wpisów w Księdze Gości.
Księga jest moderowana więc wpisy będą pojawiać się z pewnym opóźnieniem.

andrzej dąbrowski :-)... Collapse